FD16001200R17HP4KB2BOSA1
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
    Buy cheap FD16001200R17HP4KB2BOSA1 from wholesalers
    FD16001200R17HP4KB2BOSA1
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    • Product Details
    • Company Profile
    FD16001200R17HP4KB2BOSA1
    IGBT Module Dual Brake Chopper 1700 V 1600 A 1050 W Chassis Mount Module