FZ1000R33HL3BPSA1
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
    Buy cheap FZ1000R33HL3BPSA1 from wholesalers
    FZ1000R33HL3BPSA1
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    • Product Details
    • Company Profile
    FZ1000R33HL3BPSA1
    IGBT Module Trench Field Stop Single Switch 3300 V 1000 A 1600 W Chassis Mount Module