FP50R12KT4GBOSA1
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
    Buy cheap FP50R12KT4GBOSA1 from wholesalers
    FP50R12KT4GBOSA1
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    • Product Details
    • Company Profile
    FP50R12KT4GBOSA1
    IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200 V 50 A 280 W Chassis Mount Module