FS150R17N3E4B11BOSA1
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
    Buy cheap FS150R17N3E4B11BOSA1 from wholesalers
    FS150R17N3E4B11BOSA1
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    • Product Details
    • Company Profile
    FS150R17N3E4B11BOSA1
    IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1700 V 150 A 835 W Chassis Mount Module