FD800R17HP4KB2BOSA2
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
FD800R17HP4KB2BOSA2
FD800R17HP4KB2BOSA2
IGBT Module Single Chopper 1700 V 800 A 5200 W Chassis Mount Module