FD800R45KL3KB5NPSA1
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
FD800R45KL3KB5NPSA1
FD800R45KL3KB5NPSA1
IGBT Module Single Chopper 4500 V 800 A 9000 W Chassis Mount Module