FF900R12IE4VBOSA1
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
FF900R12IE4VBOSA1
FF900R12IE4VBOSA1
IGBT Module Trench Field Stop 2 Independent 1200 V 900 A 5100 W Chassis Mount Module