FD150R12RT4HOSA1
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
FD150R12RT4HOSA1
FD150R12RT4HOSA1
IGBT Module Trench Field Stop Single Chopper 1200 V 150 A 790 W Chassis Mount Module