DF900R12IP4DVBOSA1
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
DF900R12IP4DVBOSA1
DF900R12IP4DVBOSA1
IGBT Module Trench Field Stop Single Chopper 1200 V 900 A 5100 W Chassis Mount Module