MG150HF12TLC1
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
MG150HF12TLC1
MG150HF12TLC1
IGBT Module Trench Single Switch 1200 V 150 A 968 W Chassis Mount