CM300DY-12H
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
CM300DY-12H
CM300DY-12H
IGBT Module Half Bridge 600 V 300 A 1100 W Chassis Mount Module