FS380R12A6T4BBPSA1
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
FS380R12A6T4BBPSA1
FS380R12A6T4BBPSA1
IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200 V 380 A 870 W Chassis Mount AG-HYBRIDD-2