FP200R12N3T7BPSA1
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
FP200R12N3T7BPSA1
FP200R12N3T7BPSA1
IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter with Brake 1200 V 200 A 20 mW Chassis Mount AG-ECONO3B